rapid2


418
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : ,2018
Tie BreakPts, Onderling Res, aantal overwinningen , Zwart gespeeld, Bucholtz Cut 1, SonneBorn-Berger
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5
Amerikaanse klassering

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO    V/M  Club       Ptn 
  1    Vladimir Okhotnik      (2362)  M            5.0/5  
  2    Wiebke Barbier         (2031)  M            4.0/5  
  3    Peter Vereecken        (1800)  M            3.5/5  
  4    Edo Beukenhorst        (1967)  M            3.0/5  
  5    Jimmy Geboers          (1873)  M            3.0/5  
  6    Wesley Carmans         (1693)  M            3.0/5  
  7    Robin De Vogelaere     (2077)  M            2.5/5  
  8    Koen Eeman             (1490)  M            2.5/5  
  9    Frans Vreugdenhil      (2062)  M            2.5/5  
 10    Frank Roos             (1830)  M            2.5/5  
 11    Steven Bauwens         (1801)  M            2.0/5  
 12    Hans Lameire           (1396)  M            2.0/5  
 13    Stijn Van Puyvelde     (1828)  M            2.0/5  
 14    Lucien Deschuyteneer   (1378)  M            1.5/5  
 15    Guido Van Schandevijl  (1490)  M            0.5/5  
 16    Gabriël Beukenhorst    (1150)  M            0.5/5  
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (14-08-2018)
  1 Vladimir Okhotnik     (2362)( 5.0) 1-0  Steven Bauwens        (1801)( 2.0)
  2 Peter Vereecken       (1800)( 3.5) 0-1  Robin De Vogelaere    (2077)( 2.5)
  3 Frans Vreugdenhil     (2062)( 2.5) 0-1  Wesley Carmans        (1693)( 3.0)
  4 Guido Van Schandevijl (1490)( 0.5) 0-1  Wiebke Barbier        (2031)( 4.0)
  5 Edo Beukenhorst       (1967)( 3.0) 1-0  Koen Eeman            (1490)( 2.5)
  6 Hans Lameire          (1396)( 2.0) 0-1  Jimmy Geboers         (1873)( 3.0)
  7 Frank Roos            (1830)( 2.5) 0-1  Lucien Deschuyteneer  (1378)( 1.5)
  8 Gabriël Beukenhorst   (1150)( 0.5) 0-1  Stijn Van Puyvelde    (1828)( 2.0)
(Go to Top)
Ronde 2 (14-08-2018)
  1 Jimmy Geboers         (1873)( 3.0) 0-1  Vladimir Okhotnik     (2362)( 5.0)
  2 Robin De Vogelaere    (2077)( 2.5) 1-0  Stijn Van Puyvelde    (1828)( 2.0)
  3 Wiebke Barbier        (2031)( 4.0) 1-0  Wesley Carmans        (1693)( 3.0)
  4 Lucien Deschuyteneer  (1378)( 1.5) 0-1  Edo Beukenhorst       (1967)( 3.0)
  5 Guido Van Schandevijl (1490)( 0.5) 0-1  Frans Vreugdenhil     (2062)( 2.5)
  6 Koen Eeman            (1490)( 2.5) ½-½  Frank Roos            (1830)( 2.5)
  7 Steven Bauwens        (1801)( 2.0) 1-0  Hans Lameire          (1396)( 2.0)
  8 Gabriël Beukenhorst   (1150)( 0.5) 0-1  Peter Vereecken       (1800)( 3.5)
(Go to Top)
Ronde 3 (14-08-2018)
  1 Vladimir Okhotnik     (2362)( 5.0) 1-0  Wiebke Barbier        (2031)( 4.0)
  2 Edo Beukenhorst       (1967)( 3.0) 1-0  Robin De Vogelaere    (2077)( 2.5)
  3 Frans Vreugdenhil     (2062)( 2.5) 1-0  Steven Bauwens        (1801)( 2.0)
  4 Peter Vereecken       (1800)( 3.5) 1-0  Jimmy Geboers         (1873)( 3.0)
  5 Stijn Van Puyvelde    (1828)( 2.0) ½-½  Lucien Deschuyteneer  (1378)( 1.5)
  6 Wesley Carmans        (1693)( 3.0) 1-0  Koen Eeman            (1490)( 2.5)
  7 Frank Roos            (1830)( 2.5) 1-0  Guido Van Schandevijl (1490)( 0.5)
  8 Hans Lameire          (1396)( 2.0) 1-0  Gabriël Beukenhorst   (1150)( 0.5)
(Go to Top)
Ronde 4 (14-08-2018)
  1 Edo Beukenhorst       (1967)( 3.0) 0-1  Vladimir Okhotnik     (2362)( 5.0)
  2 Robin De Vogelaere    (2077)( 2.5) ½-½  Frans Vreugdenhil     (2062)( 2.5)
  3 Wesley Carmans        (1693)( 3.0) ½-½  Peter Vereecken       (1800)( 3.5)
  4 Wiebke Barbier        (2031)( 4.0) 1-0  Lucien Deschuyteneer  (1378)( 1.5)
  5 Stijn Van Puyvelde    (1828)( 2.0) ½-½  Frank Roos            (1830)( 2.5)
  6 Jimmy Geboers         (1873)( 3.0) 1-0  Steven Bauwens        (1801)( 2.0)
  7 Koen Eeman            (1490)( 2.5) 1-0  Hans Lameire          (1396)( 2.0)
  8 Gabriël Beukenhorst   (1150)( 0.5) ½-½  Guido Van Schandevijl (1490)( 0.5)
(Go to Top)
Ronde 5 (14-08-2018)
  1 Vladimir Okhotnik     (2362)( 5.0) 1-0  Robin De Vogelaere    (2077)( 2.5)
  2 Wiebke Barbier        (2031)( 4.0) 1-0  Edo Beukenhorst       (1967)( 3.0)
  3 Frans Vreugdenhil     (2062)( 2.5) 0-1  Peter Vereecken       (1800)( 3.5)
  4 Frank Roos            (1830)( 2.5) ½-½  Wesley Carmans        (1693)( 3.0)
  5 Jimmy Geboers         (1873)( 3.0) 1-0  Stijn Van Puyvelde    (1828)( 2.0)
  6 Lucien Deschuyteneer  (1378)( 1.5) 0-1  Koen Eeman            (1490)( 2.5)
  7 Steven Bauwens        (1801)( 2.0) 1-0  Gabriël Beukenhorst   (1150)( 0.5)
  8 Guido Van Schandevijl (1490)( 0.5) 0-1  Hans Lameire          (1396)( 2.0)
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 Res Win #Zwa BC1 S B
1 Vladimir Okhotnik 2362 5.0 2799 11W + 5Z + 2W + 4Z + 7W + 0.0 0 0 0.0 0.00
2 Wiebke Barbier 2031 4.0 2107 15Z + 6W + 1Z - 14W + 4W + 0.0 0 0 0.0 0.00
3 Peter Vereecken 1800 3.5 1979 7W - 16Z + 5W + 6Z = 9Z + 0.0 0 0 0.0 0.00
4 Edo Beukenhorst 1967 3.0 2000 8W + 14Z + 7W + 1W - 2Z - --- 3 2 14.0 0.00
5 Jimmy Geboers 1873 3.0 1915 12Z + 1W - 3Z - 11W + 13W + --- 3 2 12.5 0.00
6 Wesley Carmans 1693 3.0 1922 9Z + 2Z - 8W + 3W = 10Z = --- 2 0 0.0 0.00
7 Robin De Vogelaere 2077 2.5 2010 3Z + 13W + 4Z - 9W = 1Z - --- 2 3 14.0 0.00
8 Koen Eeman 1490 2.5 1644 4Z - 10W = 6Z - 12W + 14Z + --- 2 3 10.5 0.00
9 Frans Vreugdenhil 2062 2.5 1813 6W - 15Z + 11W + 7Z = 3W - --- 2 2 0.0 0.00
10 Frank Roos 1830 2.5 1593 14W - 8Z = 15W + 13Z = 6W = --- 1 0 0.0 0.00
11 Steven Bauwens 1801 2.0 1722 1Z - 12W + 9Z - 5Z - 16W + --- 2 3 12.5 0.00
12 Hans Lameire 1396 2.0 1479 5W - 11Z - 16W + 8Z - 15Z + --- 2 3 8.0 0.00
13 Stijn Van Puyvelde 1828 2.0 1662 16Z + 7Z - 14W = 10W = 5Z - --- 1 0 0.0 0.00
14 Lucien Deschuyteneer 1378 1.5 1579 10Z + 4W - 13Z = 2Z - 8W - 0.0 0 0 0.0 0.00
15 Guido Van Schandevijl 1490 0.5 1280 2W - 9W - 10Z - 16Z = 12W - 0.5 0 2 11.0 0.00
16 Gabriël Beukenhorst 1150 0.5 1156 13W - 3W - 12Z - 15W = 11Z - 0.5 0 2 9.5 0.00

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)