blitz 34ste open g bergen


418
(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)
Org. : vptd ,koetsenhuis ,2018
Arbit. : bils
, Tempo : 5'
Tie BreakPts, Onderling Res, aantal overwinningen , Zwart gespeeld, Bucholtz Cut 1, SonneBorn-Berger
V.S.F.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
Amerikaanse klassering

Eindklassement
   Tit Naam                    ELO     V/M  Club    Lan    Ptn 
  1    Ringoir Tanguy         (2531N)  M           BEL   8.5/9  
  2    Bosboom Manuel         (2397N)  M           BEL   8.0/9  
  3    Okhotnik Vladimir      (2372N)  M           BEL   7.5/9  
  4    Clijsen Mark           (2120N)  M           BEL   6.0/9  
  5    Lintner Igor           (2196N)  M           BEL   6.0/9  
  6    Barbier Wiebke         (2031N)  M           BEL   6.0/9  
  7    Roos David             (2118N)  M           BEL   6.0/9  
  8    Vanderwaeren Serge     (2124N)  M           BEL   6.0/9  
  9    Geboers Jimmy          (1873N)  M           BEL   6.0/9  
 10    Korte Markus           (1981N)  M           BEL   5.5/9  
 11    Lavrenov Yuli          (2075N)  M           BEL   5.5/9  
 12    De Vogelaere Robin     (2077N)  M           BEL   5.5/9  
 13    D'Hajère Arnaud        (1965N)  M           BEL   5.0/9  
 14    Bauwens Steven         (1801N)  M           BEL   5.0/9  
 15    Matthijs Kris          (1820N)  M           BEL   5.0/9  
 16    Lot Diederik           (1980N)  M           BEL   5.0/9  
 17    Demarcke Dirk          (2180N)  M           BEL   5.0/9  
 18    Ydo Pim                (1994N)  M           BEL   5.0/9  
 19    Ulburghs Piet          (1669N)  M           BEL   5.0/9  
 20    Becx César             (2107N)  M           BEL   5.0/9  
 21    De True Toon           (1829N)  M           BEL   4.5/9  
 22    Courteyn Patrick       (1902N)  M           BEL   4.5/9  
 23    De Geest Hannes        (1719N)  M           BEL   4.5/9  
 24    Desinte David          (1763N)  M           BEL   4.5/9  
 25    Van De Putte Ben       (1779N)  M           BEL   4.5/9  
 26    Vreugdenhil Frans      (2062N)  M           BEL   4.5/9  
 27    Carmans Wesley         (1693N)  M           BEL   4.0/9  
 28    Deschuyteneer Lucien   (1378N)  M           BEL   4.0/9  
 29    Van Huyse Nele         (2045N)  M           BEL   4.0/9  
 30    Roels Frederik         (1888N)  M           BEL   4.0/9  
 31    Huttl Sofie            (1760N)  M           BEL   4.0/9  
 32    Van Der Stricht Jan    (1820N)  M           BEL   4.0/9  
 33    Van Den Abeele Xavier  (1754N)  M           BEL   4.0/9  
 34    Van Puyvelde Stijn     (1828N)  M           BEL   4.0/9  
 35    Bombeek Raf            (1450N)  M           BEL   3.5/9  
 36    Cornelis Eric          (1650N)  M           BEL   3.5/9  
 37    Van Bunderen Gert      (1905N)  M           BEL   3.5/9  
 38    Ninclaus Wouter        (1663N)  M           BEL   3.0/9  
 39    Roos Frank             (1831N)  M           BEL   3.0/9  
 40    Cardozo Daniel         (1500N)  M           BEL   3.0/9  
 41    Lameire Hans           (1396N)  M           BEL   3.0/9  
 42    Van De Craen Piet      (1524N)  M           BEL   2.0/9  
 43    Pascutto Gian-Carlo    (1640N)  M           BEL   2.0/9  
 44    Vardanyan Hakob        (1631N)  M           BEL   1.0/6  
 45    Desadeleer Geoffrey    (1277N)  M           BEL   1.0/9  
 46    Vardanyan Yuri         (   0 )  M           BEL   0.0/6  
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (12-08-2018)
  1 Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5) 1-0  De True Toon          (1829N)( 4.5)
  2 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0) 0-1  Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0)
  3 Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5) 1-0  Matthijs Kris         (1820N)( 5.0)
  4 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0) 0-1  Lintner Igor          (2196N)( 6.0)
  5 Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0) 0-1  Bauwens Steven        (1801N)( 5.0)
  6 Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5) 1-0  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)
  7 Clijsen Mark          (2120N)( 6.0) 1-0  Desinte David         (1763N)( 4.5)
  8 Huttl Sofie           (1760N)( 4.0) 0-1  Roos David            (2118N)( 6.0)
  9 Becx César            (2107N)( 5.0) 1-0  Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0)
 10 De Geest Hannes       (1719N)( 4.5) 0-1  De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5)
 11 Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5) 0-1  Carmans Wesley        (1693N)( 4.0)
 12 Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0) 0-1  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5)
 13 Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0) 1-0  Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0)
 14 Cornelis Eric         (1650N)( 3.5) 0-1  Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0)
 15 Ydo Pim               (1994N)( 5.0) 1-0  Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0)
 16 Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0) 1-0  Korte Markus          (1981N)( 5.5)
 17 Lot Diederik          (1980N)( 5.0) 1-0  Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0)
 18 Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0) 0-1  D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0)
 19 Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5) ½-½  Bombeek Raf           (1450N)( 3.5)
 20 Lameire Hans          (1396N)( 3.0) 0-1  Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5)
 21 Roels Frederik        (1888N)( 4.0) 1-0  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0)
 22 Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0) 0-1  Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0)
 23 Roos Frank            (1831N)( 3.0) 1-0  Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0)
(Go to Top)
Ronde 2 (12-08-2018)
  1 D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0) 0-1  Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5)
  2 Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0) 1-0  Ydo Pim               (1994N)( 5.0)
  3 Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5) 0-1  Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5)
  4 Lintner Igor          (2196N)( 6.0) 0-1  Lot Diederik          (1980N)( 5.0)
  5 Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0) 0-1  Clijsen Mark          (2120N)( 6.0)
  6 Roos David            (2118N)( 6.0) 1-0  Roels Frederik        (1888N)( 4.0)
  7 Bauwens Steven        (1801N)( 5.0) 0-1  Becx César            (2107N)( 5.0)
  8 De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5) 1-0  Roos Frank            (1831N)( 3.0)
  9 Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5) ½-½  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5)
 10 Carmans Wesley        (1693N)( 4.0) 0-1  Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0)
 11 Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0) 1-0  Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0)
 12 Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) 1-0  Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5)
 13 Bombeek Raf           (1450N)( 3.5) 0-1  Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0)
 14 Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0) 1-0  Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5)
 15 Korte Markus          (1981N)( 5.5) 1-0  Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0)
 16 De True Toon          (1829N)( 4.5) 1-0  Cornelis Eric         (1650N)( 3.5)
 17 Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0) 0-1  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0)
 18 Matthijs Kris         (1820N)( 5.0) 1-0  Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0)
 19 Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0) 0-1  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0)
 20 Desinte David         (1763N)( 4.5) 1-0  Lameire Hans          (1396N)( 3.0)
 21 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0) 0-1  Huttl Sofie           (1760N)( 4.0)
 22 Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0) 1-0  Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0)
 23 Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0) 0-1  De Geest Hannes       (1719N)( 4.5)
(Go to Top)
Ronde 3 (12-08-2018)
  1 Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5) 1-0  Becx César            (2107N)( 5.0)
  2 Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0) 0-1  Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0)
  3 Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5) 1-0  De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5)
  4 Clijsen Mark          (2120N)( 6.0) 1-0  Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0)
  5 Lot Diederik          (1980N)( 5.0) 0-1  Roos David            (2118N)( 6.0)
  6 Lintner Igor          (2196N)( 6.0) 1-0  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5)
  7 Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5) ½-½  Korte Markus          (1981N)( 5.5)
  8 Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0) 1-0  Matthijs Kris         (1820N)( 5.0)
  9 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0) 0-1  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)
 10 Ydo Pim               (1994N)( 5.0) 1-0  Bauwens Steven        (1801N)( 5.0)
 11 Desinte David         (1763N)( 4.5) 0-1  D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0)
 12 Huttl Sofie           (1760N)( 4.0) 1-0  Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5)
 13 Roels Frederik        (1888N)( 4.0) 1-0  Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0)
 14 De Geest Hannes       (1719N)( 4.5) 0-1  Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0)
 15 Roos Frank            (1831N)( 3.0) 1-0  Carmans Wesley        (1693N)( 4.0)
 16 Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0) 0-1  De True Toon          (1829N)( 4.5)
 17 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0) 1-0  Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0)
 18 Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5) 1-0  Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5)
 19 Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0) 1-0  Bombeek Raf           (1450N)( 3.5)
 20 Cornelis Eric         (1650N)( 3.5) 1-0  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0)
 21 Lameire Hans          (1396N)( 3.0) 0-1  Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0)
 22 Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0) 0-1  Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0)
 23 Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0) 1-0  Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0)
(Go to Top)
Ronde 4 (12-08-2018)
  1 Roos David            (2118N)( 6.0) 0-1  Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5)
  2 Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0) 1-0  Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5)
  3 Becx César            (2107N)( 5.0) 0-1  Clijsen Mark          (2120N)( 6.0)
  4 D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0) 0-1  Lintner Igor          (2196N)( 6.0)
  5 Roels Frederik        (1888N)( 4.0) 0-1  Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0)
  6 Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) 1-0  Roos Frank            (1831N)( 3.0)
  7 De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5) ½-½  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0)
  8 Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0) 0-1  Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0)
  9 Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0) 1-0  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5)
 10 De True Toon          (1829N)( 4.5) 0-1  Ydo Pim               (1994N)( 5.0)
 11 Huttl Sofie           (1760N)( 4.0) 0-1  Lot Diederik          (1980N)( 5.0)
 12 Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5) 1-0  Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5)
 13 Korte Markus          (1981N)( 5.5) 0-1  Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5)
 14 Matthijs Kris         (1820N)( 5.0) 1-0  Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0)
 15 Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0) 0-1  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0)
 16 Bauwens Steven        (1801N)( 5.0) 1-0  Cornelis Eric         (1650N)( 3.5)
 17 Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0) 0-1  Desinte David         (1763N)( 4.5)
 18 Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0) 1-0  Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0)
 19 Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0) 0-1  De Geest Hannes       (1719N)( 4.5)
 20 Carmans Wesley        (1693N)( 4.0) 1-0  Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0)
 21 Bombeek Raf           (1450N)( 3.5) 1-0  Lameire Hans          (1396N)( 3.0)
 22 Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5) 1-0  Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0)
 23 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0) 1-0  Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0)
(Go to Top)
Ronde 5 (12-08-2018)
  1 Clijsen Mark          (2120N)( 6.0) 0-1  Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0)
  2 Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5) ½-½  Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5)
  3 Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0) 0-1  Lintner Igor          (2196N)( 6.0)
  4 Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0) 1-0  Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0)
  5 Lot Diederik          (1980N)( 5.0) 1-0  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)
  6 Ydo Pim               (1994N)( 5.0) 1-0  Roos David            (2118N)( 6.0)
  7 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0) ½-½  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5)
  8 D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0) 0-1  De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5)
  9 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0) 0-1  Becx César            (2107N)( 5.0)
 10 Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5) 0-1  Bauwens Steven        (1801N)( 5.0)
 11 Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5) 1-0  Roels Frederik        (1888N)( 4.0)
 12 Desinte David         (1763N)( 4.5) 0-1  Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0)
 13 Roos Frank            (1831N)( 3.0) 1-0  Huttl Sofie           (1760N)( 4.0)
 14 Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0) 0-1  De True Toon          (1829N)( 4.5)
 15 De Geest Hannes       (1719N)( 4.5) 0-1  Matthijs Kris         (1820N)( 5.0)
 16 Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5) 0-1  Carmans Wesley        (1693N)( 4.0)
 17 Bombeek Raf           (1450N)( 3.5) 0-1  Korte Markus          (1981N)( 5.5)
 18 Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0) 0-1  Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5)
 19 Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0) 1-0  Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0)
 20 Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0) 1-0  Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0)
 21 Cornelis Eric         (1650N)( 3.5) 1-0  Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0)
 22 Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0) 0-1  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0)
 23 Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0) 0-1  Lameire Hans          (1396N)( 3.0)
(Go to Top)
Ronde 6 (12-08-2018)
  1 Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0) 0-1  Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5)
  2 Lintner Igor          (2196N)( 6.0) 1-0  Clijsen Mark          (2120N)( 6.0)
  3 Ydo Pim               (1994N)( 5.0) 0-1  Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0)
  4 De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5) 0-1  Lot Diederik          (1980N)( 5.0)
  5 Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5) 1-0  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)
  6 Roos David            (2118N)( 6.0) 1-0  Roos Frank            (1831N)( 3.0)
  7 Becx César            (2107N)( 5.0) 0-1  De True Toon          (1829N)( 4.5)
  8 Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5) 1-0  Carmans Wesley        (1693N)( 4.0)
  9 Matthijs Kris         (1820N)( 5.0) 0-1  Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0)
 10 Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0) 1-0  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0)
 11 Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0) ½-½  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5)
 12 Bauwens Steven        (1801N)( 5.0) 0-1  Korte Markus          (1981N)( 5.5)
 13 Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5) 1-0  Huttl Sofie           (1760N)( 4.0)
 14 De Geest Hannes       (1719N)( 4.5) 1-0  D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0)
 15 Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5) 1-0  Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0)
 16 Roels Frederik        (1888N)( 4.0) 0-1  Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0)
 17 Cornelis Eric         (1650N)( 3.5) 1-0  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0)
 18 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0) 0-1  Desinte David         (1763N)( 4.5)
 19 Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0) 0-1  Bombeek Raf           (1450N)( 3.5)
 20 Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0) 0-1  Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5)
 21 Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0) 0-1  Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0)
 22 Lameire Hans          (1396N)( 3.0) 1-0ffVardanyan Hakob       (1631N)( 1.0)
 23 Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0) 0-1ffDesadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0)
(Go to Top)
Ronde 7 (12-08-2018)
  1 Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5) 1-0  Lintner Igor          (2196N)( 6.0)
  2 Lot Diederik          (1980N)( 5.0) 0-1  Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0)
  3 Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0) 0-1  Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5)
  4 Clijsen Mark          (2120N)( 6.0) 1-0  Ydo Pim               (1994N)( 5.0)
  5 Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0) 0-1  Roos David            (2118N)( 6.0)
  6 De True Toon          (1829N)( 4.5) ½-½  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5)
  7 Korte Markus          (1981N)( 5.5) 0-1  Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0)
  8 Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5) 0-1  De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5)
  9 Becx César            (2107N)( 5.0) ½-½  Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0)
 10 Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) 1-0  Bauwens Steven        (1801N)( 5.0)
 11 Desinte David         (1763N)( 4.5) 0-1  Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5)
 12 Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0) 1-0  Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5)
 13 Roos Frank            (1831N)( 3.0) 0-1  De Geest Hannes       (1719N)( 4.5)
 14 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0) ½-½  Cornelis Eric         (1650N)( 3.5)
 15 Carmans Wesley        (1693N)( 4.0) 1-0  Matthijs Kris         (1820N)( 5.0)
 16 Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5) 0-1  Roels Frederik        (1888N)( 4.0)
 17 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0) 1-0  Bombeek Raf           (1450N)( 3.5)
 18 Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0) 0-1  D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0)
 19 Huttl Sofie           (1760N)( 4.0) 1-0  Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0)
 20 Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0) 1-0  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0)
 21 Lameire Hans          (1396N)( 3.0) 1-0  Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0)
 22 Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0) 0-1  Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0)
    Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0) Afwezig       
    Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 8 (12-08-2018)
  1 Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0) 0-1  Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5)
  2 Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0) 1-0  Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0)
  3 Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5) 1-0  Lot Diederik          (1980N)( 5.0)
  4 Roos David            (2118N)( 6.0) 0-1  Clijsen Mark          (2120N)( 6.0)
  5 Lintner Igor          (2196N)( 6.0) 1-0  De True Toon          (1829N)( 4.5)
  6 De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5) 1-0  Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5)
  7 Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0) 1-0  Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0)
  8 Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5) ½-½  De Geest Hannes       (1719N)( 4.5)
  9 Carmans Wesley        (1693N)( 4.0) 0-1  Ydo Pim               (1994N)( 5.0)
 10 Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0) 1-0  Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0)
 11 Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0) ½-½  Becx César            (2107N)( 5.0)
 12 Korte Markus          (1981N)( 5.5) 1-0  Cornelis Eric         (1650N)( 3.5)
 13 D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0) 1-0  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5)
 14 Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5) ½-½  Desinte David         (1763N)( 4.5)
 15 Bauwens Steven        (1801N)( 5.0) 1-0  Roels Frederik        (1888N)( 4.0)
 16 Roos Frank            (1831N)( 3.0) 0-1  Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0)
 17 Matthijs Kris         (1820N)( 5.0) 1-0  Huttl Sofie           (1760N)( 4.0)
 18 Lameire Hans          (1396N)( 3.0) 0-1  Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0)
 19 Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0) 0-1  Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5)
 20 Bombeek Raf           (1450N)( 3.5) 0-1  Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0)
 21 Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0) 1-0  Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0)
 22 Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0) 0-1  Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0)
    Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0) Afwezig       
    Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 9 (12-08-2018)
  1 Ringoir Tanguy        (2531N)( 8.5) 1-0  Clijsen Mark          (2120N)( 6.0)
  2 De Vogelaere Robin    (2077N)( 5.5) 0-1  Bosboom Manuel        (2397N)( 8.0)
  3 Okhotnik Vladimir     (2372N)( 7.5) 1-0  Lintner Igor          (2196N)( 6.0)
  4 Demarcke Dirk         (2180N)( 5.0) 0-1  Geboers Jimmy         (1873N)( 6.0)
  5 Ydo Pim               (1994N)( 5.0) 0-1  Vanderwaeren Serge    (2124N)( 6.0)
  6 Lot Diederik          (1980N)( 5.0) 0-1  Barbier Wiebke        (2031N)( 6.0)
  7 Vreugdenhil Frans     (2062N)( 4.5) 0-1  Roos David            (2118N)( 6.0)
  8 De True Toon          (1829N)( 4.5) 0-1  Lavrenov Yuli         (2075N)( 5.5)
  9 De Geest Hannes       (1719N)( 4.5) 0-1  Korte Markus          (1981N)( 5.5)
 10 Becx César            (2107N)( 5.0) 1-0  Carmans Wesley        (1693N)( 4.0)
 11 Van Huyse Nele        (2045N)( 4.0) 0-1  Bauwens Steven        (1801N)( 5.0)
 12 Van Der Stricht Jan   (1820N)( 4.0) 0-1  D'Hajère Arnaud       (1965N)( 5.0)
 13 Ulburghs Piet         (1669N)( 5.0) 1-0  Van Puyvelde Stijn    (1828N)( 4.0)
 14 Van Den Abeele Xavier (1754N)( 4.0) 0-1  Matthijs Kris         (1820N)( 5.0)
 15 Van Bunderen Gert     (1905N)( 3.5) 0-1  Van De Putte Ben      (1779N)( 4.5)
 16 Cornelis Eric         (1650N)( 3.5) 0-1  Courteyn Patrick      (1902N)( 4.5)
 17 Desinte David         (1763N)( 4.5) 1-0  Roos Frank            (1831N)( 3.0)
 18 Roels Frederik        (1888N)( 4.0) 1-0  Lameire Hans          (1396N)( 3.0)
 19 Ninclaus Wouter       (1663N)( 3.0) 0-1  Deschuyteneer Lucien  (1378N)( 4.0)
 20 Huttl Sofie           (1760N)( 4.0) 1-0  Van De Craen Piet     (1524N)( 2.0)
 21 Pascutto Gian-Carlo   (1640N)( 2.0) 0-1  Bombeek Raf           (1450N)( 3.5)
 22 Cardozo Daniel        (1500N)( 3.0) 1-0  Desadeleer Geoffrey   (1277N)( 1.0)
    Vardanyan Hakob       (1631N)( 1.0) Afwezig       
    Vardanyan Yuri        (   0 )( 0.0) Afwezig       
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Res Win #Zwa BC1 S B
1 Ringoir Tanguy 2531 8.5 2664 21W + 13Z + 20W + 7Z + 3W = 2Z + 5W + 6Z + 4W + 0.0 0 0 0.0 0.00
2 Bosboom Manuel 2397 8.0 2497 34Z + 18W + 29Z + 3W + 4Z + 1W - 16Z + 17W + 12Z + 0.0 0 0 0.0 0.00
3 Okhotnik Vladimir 2372 7.5 2431 15W + 22Z + 12W + 2Z - 1Z = 8W + 17Z + 16W + 5W + 0.0 0 0 0.0 0.00
4 Clijsen Mark 2120 6.0 2236 24W + 9Z + 6W + 20Z + 2W - 5Z - 18W + 7Z + 1Z - --- 6 5 45.5 0.00
5 Lintner Igor 2196 6.0 2205 32Z + 16W - 26W + 13Z + 29Z + 4W + 1Z - 21W + 3Z - --- 6 5 41.0 0.00
6 Barbier Wiebke 2031 6.0 2078 36Z + 44W + 4Z - 25W + 17Z - 34W + 10Z + 1W - 16Z + --- 6 5 38.5 0.00
7 Roos David 2118 6.0 2147 31Z + 30W + 16Z + 1W - 18Z - 39W + 29Z + 4W - 26Z + --- 6 5 37.0 0.00
8 Vanderwaeren Serge 2124 6.0 2072 25Z - 37W + 32Z + 39W + 16Z - 3Z - 14W + 29W + 18Z + --- 6 5 35.0 0.00
9 Geboers Jimmy 1873 6.0 1997 45Z + 4W - 23Z + 29W - 24Z + 25W = 20Z = 19W + 17Z + --- 5 0 0.0 0.00
10 Korte Markus 1981 5.5 1831 44Z - 19W + 25Z = 22W - 35Z + 14Z + 6W - 36W + 23Z + --- 5 5 33.0 0.00
11 Lavrenov Yuli 2075 5.5 1823 27W - 38Z - 37Z - 45W + 44Z + 31W + 24Z + 23W = 21Z + --- 5 5 28.0 0.00
12 De Vogelaere Robin 2077 5.5 2072 23Z + 39W + 3Z - 34W = 13Z + 16W - 25Z + 26W + 2W - --- 5 4 0.0 0.00
13 D'Hajère Arnaud 1965 5.0 1915 40Z + 1W - 24Z + 5W - 12W - 23Z - 42Z + 25W + 32Z + --- 5 5 37.5 0.00
14 Bauwens Steven 1801 5.0 2028 17Z + 20W - 18Z - 36W + 22Z + 10W - 8Z - 30W + 29Z + --- 5 5 35.0 0.00
15 Matthijs Kris 1820 5.0 1880 3Z - 40W + 17Z - 19W + 23Z + 29W - 27Z - 31W + 33Z + --- 5 5 34.0 0.00
16 Lot Diederik 1980 5.0 2113 42W + 5Z + 7W - 31Z + 8W + 12Z + 2W - 3Z - 6W - --- 5 4 45.0 0.00
17 Demarcke Dirk 2180 5.0 2038 14W - 35Z + 15W + 30Z + 6W + 18Z + 3W - 2Z - 9W - --- 5 4 42.5 0.00
18 Ydo Pim 1994 5.0 2031 43W + 2Z - 14W + 21Z + 7W + 17W - 4Z - 27Z + 8W - --- 5 4 40.5 0.00
19 Ulburghs Piet 1669 5.0 1870 26W - 10Z - 35W + 15Z - 43W + 30Z + 22W + 9Z - 34W + --- 5 4 33.5 0.00
20 Becx César 2107 5.0 1958 33W + 14Z + 1Z - 4W - 32Z + 21W - 9W = 34Z = 27W + --- 4 0 0.0 0.00
21 De True Toon 1829 4.5 1966 1Z - 36W + 44Z + 18W - 33Z + 20Z + 26W = 5Z - 11W - --- 4 5 38.5 0.00
22 Courteyn Patrick 1902 4.5 1798 41Z + 3W - 31Z - 10Z + 14W - 33W + 19Z - 24W = 36Z + --- 4 5 35.5 0.00
23 De Geest Hannes 1719 4.5 1829 12W - 46Z + 9W - 42Z + 15W - 13W + 39Z + 11Z = 10W - --- 4 4 35.5 0.00
24 Desinte David 1763 4.5 1797 4Z - 41W + 13W - 43Z + 9W - 28Z + 11W - 22Z = 39W + --- 4 4 34.0 0.00
25 Van De Putte Ben 1779 4.5 1989 8W + 26Z = 10W = 6Z - 30W + 9Z = 12W - 13Z - 37Z + --- 3 5 38.5 0.00
26 Vreugdenhil Frans 2062 4.5 1899 19Z + 25W = 5Z - 37W + 34Z = 27W + 21Z = 12Z - 7W - --- 3 5 35.5 0.00
27 Carmans Wesley 1693 4.0 1889 11Z + 29W - 39Z - 40W + 37Z + 26Z - 15W + 18W - 20Z - --- 4 5 32.5 0.00
28 Deschuyteneer Lucien 1378 4.0 1533 30Z - 31W - 36Z - 46W + 45Z + 24W - 33Z - 40W + 38Z + --- 4 5 26.0 0.00
29 Van Huyse Nele 2045 4.0 1929 38W + 27Z + 2W - 9Z + 5W - 15Z + 7W - 8Z - 14W - --- 4 4 42.0 0.00
30 Roels Frederik 1888 4.0 1762 28W + 7Z - 33W + 17W - 25Z - 19W - 37Z + 14Z - 41W + --- 4 4 33.5 0.00
31 Huttl Sofie 1760 4.0 1756 7W - 28Z + 22W + 16W - 39Z - 11Z - 40W + 15Z - 42W + --- 4 4 33.0 0.00
32 Van Der Stricht Jan 1820 4.0 1752 5W - 42Z + 8W - 38Z + 20W - 36Z - 35W + 41Z + 13W - --- 4 4 32.0 0.00
33 Van Den Abeele Xavier 1754 4.0 1712 20Z - 45W + 30Z - 44W + 21W - 22Z - 28W + 39Z + 15W - --- 4 4 30.0 0.00
34 Van Puyvelde Stijn 1828 4.0 1867 2W - 43Z + 38W + 12Z = 26W = 6Z - 36W = 20W = 19Z - --- 2 0 0.0 0.00
35 Bombeek Raf 1450 3.5 1613 37Z = 17W - 19Z - 41W + 10W - 40Z + 32Z - 38W - 43Z + --- 3 5 0.0 0.00
36 Cornelis Eric 1650 3.5 1708 6W - 21Z - 28W + 14Z - 42W + 32W + 34Z = 10Z - 22W - --- 3 4 33.5 0.00
37 Van Bunderen Gert 1905 3.5 1732 35W = 8Z - 11W + 26Z - 27W - 38Z + 30W - 42Z + 25W - --- 3 4 32.0 0.00
38 Ninclaus Wouter 1663 3.0 1611 29Z - 11W + 34Z - 32W - 40Z - 37W - 43Z + 35Z + 28W - --- 3 5 0.0 0.00
39 Roos Frank 1831 3.0 1701 46W + 12Z - 27W + 8Z - 31W + 7Z - 23W - 33W - 24Z - --- 3 4 34.5 0.00
40 Cardozo Daniel 1500 3.0 1435 13W - 15Z - 46W + 27Z - 38W + 35W - 31Z - 28Z - 45W + --- 3 4 28.5 0.00
41 Lameire Hans 1396 3.0 1371 22W - 24Z - 43W - 35Z - 46Z + 44W F 45W + 32W - 30Z - --- 2 0 0.0 0.00
42 Van De Craen Piet 1524 2.0 1515 16Z - 32W - 45Z + 23W - 36Z - 43Z + 13W - 37W - 31Z - 1.0 0 0 0.0 0.00
43 Pascutto Gian-Carlo 1640 2.0 1398 18Z - 34W - 41Z + 24W - 19Z - 42W - 38W - 45Z + 35W - 0.0 0 0 0.0 0.00
44 Vardanyan Hakob 1631 1.0 1695 10W + 6Z - 21W - 33Z - 11W - 41Z f ... ... ... --- 1 0 0.0 0.00
45 Desadeleer Geoffrey 1277 1.0 758 9W - 33Z - 42W - 11Z - 28W - 46Z F 41Z - 43W - 40Z - --- 0 0 0.0 0.00
46 Vardanyan Yuri 0 0.0 887 39Z - 23W - 40Z - 28Z - 41W - 45W f ... ... ... 0.0 0 0 0.0 0.00

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 6.13 (2015/08/10)